Tytanit | Mikroelementų trąšos

Vienanarės trąšos TYTANIT puikiai tinka tręšti pomidorams, agurkams (netgi veislėms, kurios sunkiai mezga sėklas), paprikoms, svogūniniams augalams, kryžmažiedėms daržovėms, šakniavaisiniams augalams, avietėms, braškėms, vaismedžiams, bulvėms, javams, rapsams, runkeliams, kukurūzams, pašarinėms varpinėms ir ankštinėms žolėms, dekoratyviniams augalams bei gėlėms. TYTANIT veikia panašiai kaip augimo aktyvatoriai, tačiau kainuoja gerokai mažiau. Sudėtyje esantis titano ultramikroelementas veiksmingai aktyvina gyvybinius augalų procesus, užtikrina maisto medžiagų pernešimą ir didina veikliųjų pesticidų medžiagų pasisavinimą.

 

Sudėtis (masės proc.): magnio oksido (MgO) – 5, sieros trioksido  (SO3) – 10,  titano (Ti) – 0,7 (1 l trąšų yra 8,5 g Ti).

 

Pavidalas. Vandens tirpalas.

 

Pranašumai:
Spartina fotosintezę ir maisto medžiagų pasisavinimą.
Skatina apsidulkinimą ir vaisių užmezgimą.
Stiprina augalų atsparumą grybinėms ir bakterinėms ligoms.
Greitina lapų susidarymą, augimą ir vystymąsi.
Teigiamai veikia augalų audinių susidarymą.
Didina augalų atsparumą nepalankioms oro sąlygoms ir šalnoms.
Apdorotų augalų lapai ir vaisiai būna sodrios spalvos ir sveiki.
Greičiau galima imti derlių.
Šios trąšos visiškai tirpios vandenyje.
Išlieka stabilios paruošus tirpalą net naudojant vandenį, kurio pH didelis (iki 8). Nesusidaro nuosėdų, todėl neužkemša purkštukų.

 

Naudojimo norma. Universali – 0,2–0,4 l/ha.

 

Tirpalo kiekis.  Kas kartą naudokite 300–800 l/ha (priklausomai nuo antžeminės augalų dalies dydžio, dirvos ir augalų būklės, taip pat augalų vystymosi tarpsnio).

 

Maišymas. TYTANIT galima maišyti su karbamidu ar su kuriomis nors vienomis iš šių trąšų: PLONVIT, FOSTAR, WAPNOVIT, BORTITAS PLIUS, taip pat su magnio sulfatu (1-os arba 7-ių vandens molekulių) bei įvairiais pesticidais (naudokite mažiausią gamintojo rekomenduojamą kiekį).Kaip maišyti trąšas, nurodyta jų maišymo lentelėje.

 

Meteorologinės sąlygos. Augalus purkškite vakare arba anksti ryte, tačiau prieš tai įsitikinkite, ar jie nėra labai šlapi dėl rasos ar lietaus. Jei augalai šlapi, tirpalas gali nuo jų nuvarvėti, todėl purkšti negalima. Dieną galima purkšti tik tuomet, kai debesuota.

Dalintis su draugais: